Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
kategorie

NAŠE VÝHODY

  • Garance 100% originality
  • 14ti denní možnost vrácení zboží bez udání důvodu
  • Pouze 15% provize z komisního prodeje
  • Ověření originality na základě fotek
  • Dárkové poukazy dle přání
  • Zboží zasíláme na přání po celé EU

O SPOLEČNOSTI

Vítejte na stránkách ILOVELV!

 

E-shop ILOVELV byl založen dne 16.5.2011.

Naším cílem je poskytnout Vám široký výběr originálního luxusního zboží za cenu, kterou si může dovolit každý.

Proč kupovat kopie kabelek, když si můžete koupit originál za zlomek prodejní ceny?

Vědomí, že si můžete dovolit luxus je nesmírně naplňující! Luxusní zboží je známé pro svou kvalitu a řemeslné zpracování, které trvá klidně i desítky let. Navíc s dobrou péčí můžete prodávat své zboží zpět k zisku! Díky eshopu ILOVELV může každý vypadat okouzlujícně a za mnohem nižší cenu!

Neexistuje velkoobchod s luxusním značkovým zbožím světových nárhářů, a proto jediným způsobem, jak zajistit dostupnost značkového zboží je přeprodání již vlastněného zboží, a na tomto způsobu funguje ILOVELV. Za Vás ověříme autenticitu zboží- veškeré naše zboží je 100 % originální.

Chápeme frustraci ošizených klientů, kteří si omylem pořídili napodobeniny. Proto jsme vytvořili tyto stránky, které Vám poskytnou bezpečné a důvěryhodné prostředí, kde si můžete zakoupit autentické kabelky, boty, oblečení, šperky a další módní kousky.

Prodáváme luxusní značkové zboží, které se liší v ceně i díky různému stavu zboží, od zbrusu nových kousků přes jemně užívané, po dobře využité až po vintage zboží.


Veškeré naše zboží je 100% originál. Navíc do 14ti dní můžete zboží vrátit bez udání důvodu.

•  Chcete si koupit kabelku od kamarádky nebo z nějaké aukce a nejste si jisti, zda je originál? Zašlete nám fotky a my Vám ověříme její pravost.

Pokud máte vysněný model kabelky a my ji zrovna nemáme v nabídce, napište si o ni!

 

Přejeme Vám příjemné nakupování

 

Vaše ILOVELV