Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
kategorie

NAŠE VÝHODY

  • Garance 100% originality
  • 14ti denní možnost vrácení zboží bez udání důvodu
  • Pouze 15% provize z komisního prodeje
  • Ověření originality na základě fotek
  • Dárkové poukazy dle přání
  • Zboží zasíláme na přání po celé EU

OVĚŘENÍ ORIGINALITY

Ověření originality luxusního zboží

Garantujeme 100% originalitu našeho zboží, nebo Vám vrátíme peníze zpět. Naše bezproblémová politika vrácení zboží dává našim zákazníkům klidnou mysl.
Všechno naše zboží prochází důkladnou kontrolou - kontrolujeme všechny detaily níže popsané:


Zpracování a použité materiály
Správné šití
Přesné rozměry a měření skutečné kabelky, kapsy a příslušenství
Symetrie
Pravost známkování
Pořadové číslo, hologram štítku

Hardware a zipy
Certifikáty výrobce, účtenky, pravost kartiček a prospektů

 

Pozorně sledujeme nové padělky na trhu a jejich vývoj!

OVĚŘOVÁNÍ NA ZÁKLADĚ FOTOGRAFIÍ

V případě, že máte pochybnost o některé Vaší kabelce značky Louis Vuitton, Prada, Dior, Chanel nebo Gucci, nebo si chcete koupit kabelku z druhé ruky nebo z aukce, pošlete nám fotky kabelky, všech detailů, všech  kódů, popisů a příslušenství a my Vám na základě fotek ověříme její autentičnost.

Tuto službu nabízíme ode dne 4.6.2019 za částku 150 Kč  ( 6 EUR) ! Zboží bude ověřeno nejpozději do 3 pracovních dnů od připsání platby nebo budete vyzváni k doložení přesnějších fotografí.

Fotky zasílejte na email: info@ilovelv.cz

Do předmětu emailu napište "OVĚŘOVÁNÍ"

Rovněž Vám vypracujeme posudek o originalitě zboží u kabelek a doplňků značek Louis Vuitton, Chanel, Dior, Prada a Gucci. Cena za posouzení originality a vypracování posudku (2 stránky A4) činí 500 Kč ( 20 EUR). Pokud zákazník dříve využil služby ověřování po emailu, za posudek doplatí pouze 350 Kč (14 EUR).

OSOBNÍ OVĚŘOVÁNÍ ORIGINALITY

Ne veškeré luxusní zboží lze posoudit na základě fotografií. Nejnovější falzifikáty luxusních kabelek a doplňků především značek Chanel, Hermes a některé Louis Vuitton, Dior, Gucci vypadají na fotkách stejně jako originály! Z tohoto důvodu některé zboží posoudíme pouze po osobním prohlédnutí zboží. Cena této služby je 300 Kč ( 12 EUR). Cena nezahrnuje zpáteční poštovné, které činí 150 Kč po ČR (ostatní země po domluvě).

POSUDKY PRO SPORY S EBAY A PAYPAL

Cena posudků v AJ pro spory s eBaye a PayPal činí 2 000 Kč ( 80 EUR).