Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).
X
kategorie

NAŠE VÝHODY

  • Garance 100% originality
  • 14ti denní možnost vrácení zboží bez udání důvodu
  • Pouze 15% provize z komisního prodeje
  • Ověření originality na základě fotek
  • Dárkové poukazy dle přání
  • Zboží zasíláme na přání po celé EU

VÝKUP A KOMISNÍ PRODEJ

Výkup a komisní prodej kabelek

 

ILOVELV se specializujeme na zásilky se zbožím světových návrhářů. Každá zásilka vyžaduje zvláštní pozornost ověřování, oceňování a tržní analýzy a my jsme tady, abychom Vám pomohli s každým krokem. Tento proces je rychlý a jednoduchý. Jednoduše postupujte podle následujících kroků:

1. krok: Nafoťte Vaši kabelku včetně všech detailů jako je razítko a date code, vyfoťte i veškeré doplňky jako dustbag, certifikáty, fakturu a další a odešlete na naši emailovou adresu info@ilovelv.cz a do předmětu uveďte VÝKUP nebo KOMISNÍ PRODEJ dle vašeho zájmu.

POZOR! Vykupujume pouze novější kabelky a doplňky značek Louis Vuitton a Chanel! Ostatní značky (Dior, Prada, Gucci, Burberry, Fendi a další) přijímáme pouze do komisního prodeje! Obuv přijímáme pouze do komisního prodeje! Oblečení pouze značky Louis Vuitton!

2. krok: Do 2 pracovních dnů od obdržení Vašeho emailu se Vám ozveme a potvrdíme, zda Vaše zboží přijmeme a za jakých podmínek.  

3. krok: Po obdržení naší e-mailové odpovědi, stačí vytisknout 2krát Kupní smlouvu / Smlouvu o obstarání prodeje věci a oba podepsané výtisky spolu s Vaším zbožím odeslat na naši adresu doporučenou poštou. My se postaráme o zbytek.

Máme velmi nízkou odměnu za komisní prodej ve výši 15 % z konečné prodejní ceny minimálně 300 Kč.


Ujistěte se, že používáte spolehlivého dopravce, Vaše zboží je řádně zabalené a pojištěné.

Naši zákazníci věří, že naše služby si zaslouží odměnu, neboť díky nám předejdou možným problémům při jejich vlastním prodeji, jako jsou on-line podvodné platby, neplatiči, opakující se poplatky za neúspěšné prodeje, nejisté cenové a prodejní strategie či nedostatek kvalitního fotografického vybavení.